Bodrum Nakliyat

Bodrum Evden Eve Nakliyat Taşımacılık 2000 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, şirket, villa ve değerli eşya nakliyesi yapmaktadır.

Firmamız, uzman personeli, filosu ve her türlü eşyalarınız için gerekli araçlarıyla sizlere evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Yılların deneyimi ve birikimiyle, evden eve nakliyat sektöründe her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla değerli eşyalarınızı, yeni adresinize güvenle taşıyoruz.

Taşınacak eşyalarınız yerinde ücretsiz olarak gönderilen ekspertizimiz tarafından incelenir.

Eşyalarınızın taşınması sırasında kullanılacak eşya tipine özel ambalajlama ve paketleme malzemeleri belirlenir. Eşya yoğunluğuna göre personel sayısı ve evden eve araç türü belirlenir (3+1 Araç, 2+1 Araç vb…).

Taşıma günü ve saatinde Bodrum Nakliyat Ekibi nakliyenizi yapmak için hazırdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Başka bir sorunuz mu var?     Hemen Sorun

En uygun fiyat teklifini almak için ücretsiz ekspertiz talep edin.