Eşya Depolama Hizmeti

Bodrum Nakliyat

Eşya Depolama

Eşya depolama merkezi 19 yıllık köklü bir firma olan Bodrum Nakliyat bünyesinde kurulmuştur. Depolama merkezinde eşyalarınız, siz geri alıncaya kadar 7/24 özel güvenlik birimi ve kapalı devre alarm sistemleriyle korunur. Bunun yanı sıra yangına, hırsızlığa ve her türlü doğal afete karşı sigorta güvencesi altındadır. Bünyemizde saklanan eşyalarınız yangına, hırsızlığa ve her türlü doğal afete karşı sigorta güvencesi altındadır. Ambalajlanan eşyalarınız toza, neme, haşerelere karşı dayanıklı özel olarak hazırlanan depolarda muhafaza edilmektedir. Haşerelere karşı ayda iki kez ilaçlanmaktadır.

Firmamızın eşyaya gösterdiği özen ve eşya depolama hassasiyetin temelinde insana duyduğu saygı yatar. Bodrum Nakliyat, saklanan ve depolanan herşeyin sizin için değerli olduğunun farkındadır. Bu bilinçle depolamadan önce eşyanın tabiatına en uygun ambalajı seçerek, nazik biçimde ambalajlar. Ambalajlanan eşyalarınızı toza, neme, haşerelere karşı dayanıklı özel olarak hazırlanan depolara yerleştirilir.

Eşya Depolama Merkezi Ne İşe Yarar?

  • Lojman çıkmadığında ve misafirhanelerde kalmanız gerektiği süre içinde eşyalarınızı depolayarak muhafaza eder.
  • Geçici ama uzun bir süre için başka bir şehire taşınmanız gerektiğinde, eşyalarınızı sizin için saklar.
  • Yeni eviniz için alınan yeni eşyaları, evinizin taşınma öncesi işlemleri bitene kadar depoda korumanızı sağlar.
  • Evinizdeki gereksiz eşya kalabalığını yok eder.
  • Aile büyüklerinize ait, manevi değeri yüksek olan eşyaları sizin için saklar.
  • Zamanı gelince kullanmak üzere saklamanız gereken eşyaları muhafaza eder.

Parça eşya taşıma hizmeti veren firmamız gün geçtikçe parça eşya depolama alanında artan talep ve istekler doğrultusunda Bodrum ve İstanbulda parça eşya depolama işi yapmaktadır.

Ne Tür Parça Eşyalar Depolanabilir?

Bütün ev ve işyeri kategorisindeki parça eşyalar depolanabilir. Parça eşya depolama alanında birçok eşyanızı depolatabilirsiniz. Parça eşyalar hacmine göre hesaplanır ve dilerseniz sandıklanır, dilersenizde eşyanıza uygun dışarıdan gelecek hertürlü etkiye kapalı odalarda depolatabilirsiniz.